Skip to content ↓

Dla studentów

Konsultacje zawodowe

Umów się na konsultacje zawodowe prowadzone przez specjalistów z Centrum Karier AGH. Spotkania (offline lub online) mają charakter indywidualny i są bezpłatne dla studentów i absolwentów Uczelni oraz kandydatów na studia.

 

Umów się na konsultację

Testy predyspozycji zawodowych

W Centrum Karier możesz za darmo wypełnić kwestionariusz osobowości INSIGHTFUL PROFILER (iP121) i dowiedzieć się: co Cię motywuje, jakie masz zasoby i ograniczenia dla rozwoju zawodowego, co wyróżnia Cię na tle innych, jakie role możesz pełnić w zespole.

Umów się na test

Oferty pracy

Bazę ofert pracy, praktyk, staży dla studentów i absolwentów AGH możesz przeglądać po zalogowaniu się do serwisu CK JobTeaser.

 

Zaloguj się do JobTeasera

Program Mentoringowy

Celem programu jest zapewnienie możliwości spotkania absolwentów AGH, chcących podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na rynku pracy ze studentami rozpoczynającymi karierę lub poszukującymi swojej ścieżki zawodowej.

Zobacz więcej

Newsletter dla studentów

Dołącz do newslettera, a co tydzień otrzymasz na swoją skrzynkę mailową najważniejsze informacje o studiach, możliwościach rozwoju i pracy.

 

Dołącz do newslettera

Targi Pracy AGH

Centrum Karier AGH co roku na wiosnę organizuje największe Targi Pracy w Polsce, na których spotkać można ponad 100 wystawców z różnych branż.

 

Przejdź do strony Targów

Działalność gospodarcza

Centrum Karier oferuje wsparcie merytoryczne dla osób rozważających założenie działalności gospodarczej. Kontakt: Grażyna Śliwińska, gcs@agh.edu.pl.

 

Skontaktuj się

Filmy szkoleniowe

Zobacz filmy szkoleniowe przygotowane przez Centrum Karier AGH we współpracy z ekspertami zajmującymi się rekrutacją.

 

Zobacz filmy

Stopka