Skip to content ↓

Dla pracodawców

Oferty pracy, praktyk i staży

Możliwość umieszczania ofert pracy, praktyk i staży oraz rozbudowanych informacji o firmie, wydarzeniach na platformie Centrum Karier Job Teaser - usługa bezpłatna.

 

Zaloguj się do panelu pracodawcy

Promocja ofert na Instagram i Facebook Stories

Co wtorek na profilu FB oraz Instagramie AGH (łącznie 90 tys. obserwujących) promujemy nowe oferty praktyk i staży, które pojawiają się na platformie CK JobTeaser.

 

Sprawdź Instagram AGH

Targi Pracy AGH

Udział w Targach Pracy AGH (wiosna, marzec lub kwiecień) - usługa odpłatna. Opcje uczestnictwa są zawarte w ofercie każdorazowo przesyłanej około 3 miesiące przed wydarzeniem.

 

Przejdź do strony targów

 

Promocja wydarzeń

Pomoc w promocji wydarzeń firmy (w tym spotkań realnych i wirtualnych) z wykorzystaniem mediów społecznościowych i Newslettera dla studentów - usługa bezpłatna.

Kontakt: ckagh@agh.edu.pl

 

Skontaktuj się z nami

Spotkania warsztatowe

Organizacja spotkań dla studentów o charakterze warsztatowym (z możliwością prezentacji oferty rekrutacyjnej) na terenie uczelni - usługa odpłatna, kwota w zależności od standardu wynajmowanej sali.

Kontakt: ckagh@agh.edu.pl

 

Skontaktuj się z nami

AGH Career Days

W listopadzie we współpracy z pracodawcami organizujemy Career Days, na których przybliżamy osobom studiującym ścieżki kariery i perspektywy pracy w wybranych branżach i zawodach (udział odpłatny).

Kontakt: careerdays@agh.edu.pl

 

Przejdź do strony Career Days

Stopka