Ciemna Strona UX #9 - Trendy to (nie) tylko AI - 25.05.2024

Szanowne Studentki! Szanowni Studenci!

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia Ciemna Strona UX organizowanego przez koło naukowe UXberries.

To meetup, podczas którego będziecie mogli poznać inspirujące historie i wskazówki od doświadczonych specjalistów w dziedzinie User Experience. Tematem tegorocznej edycji jest hasło “Trendy to (nie) tylko AI”

Podczas wydarzenia:

• zdobędziecie teoretyczną wiedzę z zakresu UX;

• zbudujecie wartościowe relacje zarówno z innymi uczestnikami wydarzenia, jak i przedstawicielami firm z branży UX;

• poznacie obecne i przyszłe trendy w projektowaniu;

• zgłębicie świat sztucznej inteligencji.

Udział w wydarzeniu jest idealną okazją do zdobycia wiedzy i poznania osób zainteresowanych UX. Zapewniamy przyjazną atmosferę, ciekawych prelegentów, możliwość nauki od najlepszych i okazję do nawiązywania cennych kontaktów w świecie UX!

Kiedy?

📅 25 maja 2024 (sobota, 11:00-17:00)

Gdzie?

📌 lokal HEVRE, ul. Beera Meiselsa 18, 31-058 Kraków

Wydarzenie jest dla każdego, bez względu na to czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z UX czy już macie doświadczenie w tej branży.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY a ilość miejsc OGRANICZONA!

Więcej informacji na stronie wydarzenia (https://fb.me/e/gYr2KPyGM) oraz Facebooku koła UXberries.