Skip to content ↓

Konsultacje zawodowe

Szukasz pracy, stażu lub praktyk?

Umów się na konsultacje zawodowe, prowadzone przez specjalistów z Centrum Karier AGH. Spotkania mają charakter indywidualny i są bezpłatne. USŁUGA TYLKO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW AGH ORAZ KANDYDATÓW NA STUDIA.

 

Umów się na konsultację

Jak możemy Ci pomóc?

Konsultacje CV

Atrakcyjne CV to podstawa. Podpowiemy Ci co powinno się w nim znaleźć, a czego lepiej unikać. Opowiemy o najczęściej popełnianych błędach oraz o tym, na co zwracają uwagę rekruterzy

 

Przygotowanie profilu na Linkedin

Szukasz pracy lub stażu, a nie masz jeszcze profilu na LinkedIn? Najwyższy czas go założyć! Pokażemy Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, jak wypełnić profil i jak wykorzystać LinkedIn w planowaniu kariery zawodowej.

 

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Obawiasz się, czy poradzisz sobie na rozmowie kwalifikacyjnej? Z naszą pomocą możesz przećwiczyć odpowiedzi na najtrudniejsze i najczęściej zadawane pytania. Porozmawiamy też o dress codzie, gestach i wszystkim, co musisz wiedzieć.

 

Pomoc w znalezieniu pracodawcy

Jako Centrum Karier AGH jesteśmy w stałym kontakcie z pracodawcami – dwa razy do roku organizujemy targi pracy, przez cały rok monitorujemy losy zawodowe absolwentów. Dysponujemy bazą kilku tysięcy firm współpracujących z Uczelnią i zatrudniających absolwentów AGH.

Umów spotkanie

Skorzystaj z poniższego kalendarza, aby umówić termin spotkania w Centrum Karier (osobiście lub online). Jeśli wybierzesz spotkanie online, link do rozmowy zostanie wyświetlony po zakończeniu. Otrzymasz od nas także potwierdzenie i przypomnienie e-mail.

Jak przygotować się do konsultacji?

Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią nam komunikację.

 

Przygotuj CV

i umieść je np. na Dysku Google. To ułatwi wspólną pracę nad Twoim dokumentem.

 

Zapisz termin

Dodaj termin konsultacji do swojego kalendarza. Link otrzymasz na podany adres e-mail.

 

Bądź punktualnie

Twój przyszły pracodawca będzie oczekiwał od Ciebie tego samego, do zobaczenia!

Stopka